کمپانی جنسیس زیرمجموعه لوکس‌ساز کمپانی هیوندای است و خودروهای خاص و لوکس این کمپانی کره‌ای را تولید می‌نماید.

جنسیس G۷۰ کوچکترین عضو سدان‌‌های کمپانی جنسیس است. این خودرو در سال ۲۰۱۸ توانست عنوان بهترین خودروی سال را از آن خود نماید که در دنیای خودروسازی عنوان بسیار با ارزشی محسوب می‌شود. حال با کمی تغییرات کمپانی جنسیس مدل ۲۰۱۹ این خودرو را عرضه نموده است و برنامه ریزی کرده تا همچون مدل سال قبل بتواند عناوین ارزشمند زیادی را از آن خود نماید.

در حال حاضر کمپانی جنسیس فقط سه مدل خودرو تولید می‌نماید که هر سه مدل سدان هستند.

موفقیت بی‌نظیر کره‌ای‌ها

شاید تا چند سال پیش این که هیوندای بتواند با کمپانی‌های بسیار بزرگ خودروسازی مانند کمپانی‌‌های آلمانی رقابت نماید جمله‌ای مضحک به نظر می‌‌آمد اما حالا جنسیس توانسته عنوان ارزشمندی مانند برترین خودروی سال را از آن خود نماید و این نشان از رشد عجیب این کشور در صنعت خودروسازی است.

جنسیس جی ۷۰ هم لوکس و هم اسپرت

‏جی ۷۰ به نسبت دو خودروی دیگر این کمپانی اسپرت تر است و به همین دلیل کمی خشک‌تر ساخته شده.  اما با این حال همچنان بسیار نرم عمل می‌کند و کاملاً احساس رضایت و راحتی در این خودرو را خواهید داشت همچنین استفاده از چرخ های عقب متحرک این امکان را به شما می‌دهد که بسیار اسپرت رانندگی کنید. موتور استفاده شده در این خودرو کاملاً پر قدرت است و حس یک ماشین اسپرت را به خوبی القا می‌‌نماید.

دو موتور برای خودرو در نظر گرفته شده که شامل ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ و ۳.۳ لیتری شش سیلندر توربو شارژ هستند. گیربکس ۸ سرعته اتومات این خودرو، نیرو را به چرخ‌های عقب منتقل می‌نماید که البته به صورت آپشنال میتوانید خودرو را به صورت تمام چرخ متحرک نیز سفارش دهید. مدل چهار سیلندر دو لیتری می‌تواند به اندازه ۲۵۲ اسب‌ بخار و مدل شش سیلندر این خودرو می‌توانند ۳۶۵ اسب بخار نیرو تولید نمایند. بدون شک می‌توان گفت که در این خودرو خصوصا در مدل شش سیلندر به هیچ وجه احساس کمبود از لحاظ قدرت نخواهید داشت و کاملا عالی عمل می‌کند. شتاب ۰ تا ۱۰۰ برای مدل شش سیلندر ۴.۵ ثانیه است که نشان از توانایی‌های بالای این خودرو است.

طراحی جنسیس

همانطور که گفته شد جنسیس g۷۰ اسپرت‌ترین خودروی این کمپانی است. پس تعجبی نیست که عنوان سریع‌ترین خودروی تولید شده توسط کمپانی جنسیس را از آن خود نماید و با خودروهایی همچون آئودی و بی ام و و مرسدس بنز به رقابت بپردازد.

در طراحی ظاهری این کمپانی بسیار عالی عمل نموده و خودرویی واقعا زیبا و جذاب طراحی و تولید کرده است.

در طراحی داخلی از  متریال بسیار با کیفیت و عالی استفاده شده است و کاملا احساس حضور در یک خودروی لوکس به شما القا خواهد شد و هدفی که از ابتدا کمپانی جنسیس است بدین منظور تولید شده است کاملا در این خودرو مشهود است.